Świąteczny Kiermasz Myśli

20.12.2021

16 grudnia 2021 r. o godzinie 16.00 Koło Naukowe Studentów Psychologii Krakowskiej Akademii miało zaszczyt zaprezentować seminarium naukowe pt. Świąteczny Kiermasz Myśli - Cyberterapia podczas, którego studenci kierunku psychologia przedstawili prezentacje dotyczące różnych aspektów działalności psychologów i terapeutów online.

Spotkanie mialo charakter otwarty, brali w nim udział studenci krakowskich uczelni oraz wykładowcy i badacze naukowi Krakowskiej Akdemii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

Młodzi badacze podczas swoich wystąpień przedstawiali dane z literatury oraz wlasnych wywiadów środowiskowych, co dało podłoże do długiej i owocnej dyskusji na temat poruszonych tematów.

Koło Studentów Psychologii; „Dyskusja, która udało Nam sie stworzyć na spotkaniu dała Nam okazje do swobodnych rozmów z osobami doswiadczonymi w zawodzie, co niewątpliwie było cenna nauka dla Nas wszystkich, ktora mamy nadzieje zaowocuje w przyszłości. Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkania".

Koło Studentów Psychologii