Studenci Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej pełni naukowych pasji

22.12.2020

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność podziwiać inspirujące naukowo wystąpienia naszych Studentów Pedagogiki. W dniu 15 grudnia 2020 zorganizowana została Ogólnopolska Studencko-Doktorancka E-konferencja Naukowa: Rola rodzeństwa na różnych etapach życia człowieka.

Inicjatorem tego naukowego przedsięwzięcia był Zakład Pedagogiki Opiekuńczej i Pracy Socjalnej oraz Studenckie Koło Naukowe Pedagogów Rodziny, Instytut Nauk Humanistycznych i Społecznych im. J. Karskiego Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu. Czynny udział wzięli tu Studenci i Absolwenci pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej Wydział Pedagogiki, Psychologii i Nauk Humanistycznych głosząc referaty zawierające prezentację wyników empirycznych badań własnych pod opieką naukową dr Marii Kocór, będącej członkiem Komitetu Naukowego Konferencji i moderatorem Sekcji IV pt. Rola rodzeństwa w okresie dorosłości.

W załączniku znajduje się program E-konferencji wraz z tematyką prelekcji.

Pracownicy Wydziału WPPiNH