Aktywność naukowa Studentów Pedagogiki

17.06.2019

W dniach 10-11 czerwca 2019 roku, w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie, odbyła się XIX KONFERENCJA NAUKOWA „PAŃSTWO. GOSPODARKA. SPOŁECZEŃSTWO.”

W sekcji tematycznej pt. Renesans idei „Nowego Wychowania” we współczesnej szkole” wzięli czynny udział Pracownicy badawczo-dydaktyczni prowadzący zajęcia na kierunkach pedagogika oraz pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, jak też nasi Studenci i Absolwenci pedagogiki oraz współpracujący z nami praktycy jako Interesariusze zewnętrzni.

Przedstawione w ramach paneli tematy dotyczyły teoretycznych i praktycznych aspektów idei „Nowego Wychowania” w przedszkolu i szkole w świetle badań naukowych i doświadczeń praktycznych, jak: szkoła Montessori, szkoła waldorfska, według planu daltońskiego, Reggio Emilia itp.

Poniżej zamieszczamy link do części programu XIX konferencji naukowej z panelami dyskusyjnymi Nauczycieli akademickich, Studentów pedagogiki i Praktyków z otoczenia społeczno-gospodarczego.

Gratulujemy Studentom i Absolwentom pedagogiki wystąpienia naukowego!

Władze Wydziału i Nauczyciele Akademiccy