WPIS WARUNKOWY KRÓTKOTERMINOWY LUB DŁUGOTERMINOWY (POWTARZANIE PRZEDMIOTU) - TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW

Szanowni Państwo,

przypominamy, iż zgodnie z obowiązującym w uczelni regulaminem studiów:

Student, któremu do zaliczenia semestru brakuje nie więcej niż 12 punktów ECTS, może być na swój wniosek:
1) wpisany na semestr następny pod warunkiem dokończenia sesji w dodatkowym terminie ustalonym przez dziekana (wpis warunkowy krótkoterminowy),
2) skierowany na powtarzanie przedmiotu lub przedmiotów (wpis warunkowy długoterminowy).
2a. Termin do złożenia wniosku, o którym mowa w ust. 2 wynosi dwa tygodnie od zakończenia sesji poprawkowej.

Wnioski w powyższych sprawach po zakończeniu sesji z semestru letniego 2022/2023 powinny zostać złożone w terminie do 09.10.2023 r.

Podania można przesyłać na adres mailowy pracownika obsługi studenta, przydzielonego do obsługi danego naboru i kierunku studiów. Szczegóły w zakładce KONTAKT