Pedagogika II rok studia drugiego stopnia, ścieżka Pedagogika szkolna z logopedią nabór 2022/2023 - wybór promotora odbędzie elektronicznie w dniu 06.10.2023, procedura zapisów

Szanowni Państwo,

zapisy na seminarium dyplomowe będą przeprowadzone poprzez stronę

strona zostanie aktywowana w dniu 06.10.2023 r. (piątek) o godz. 9.00

Poniżej krótka instrukcja, postępowania przy wyborze promotora.

Studenci KIERUNKU PEDAGOGIKA ścieżka specjalizacyjna Pedagogika szkolnaz logopedią, studia drugiego stopnia niestacjonarne przejdź tutaj

1. Aby zalogować się do systemu:- Proszę wpisać w górne pole tekstowe swoje NAZWISKO zaczynając z dużej litery
    np. Kowalski, Uwaga- nazwiska dwuczłonowe wpisujemy bez spacji np. Nowak-Wiśniewska- Proszę wpisać w dolne pole swój numer HASŁO /ciąg 11 cyfr bez spacji/ utworzone na podstawie generacji haseł które otrzymają państwo drogą mailowa.- Proszę zaznaczyć pole akceptacji regulaminu zapisów na seminarium.- Kliknij przycisk LOGUJ.
  2. System umożliwia studentowi zapisanie się tylko do jednej z grup seminaryjnych. W przypadku pomyłki proszę skorzystać z opcji "Wypisz mnie z zajęć". Następnie proszę zalogować się ponownie i wybrać inną grupę z tych, gdzie są jeszcze wolne miejsca.
  3. Każda grupa seminaryjna ma ograniczoną ilość miejsc. Jeżeli w trakcie zapisów grupa "wypełni się" studentami jest ona automatycznie wycofana z oferty na stronie. Jeśli z usuniętej /zamkniętej/ grupy jakaś osoba wypisze się, wówczas zajęcia ponownie pojawiają się w ofercie.
  4. Zapisy rozpoczną się 06.10.2023 r. (piątek) o godz. 9:00
  5. Ostateczny termin zapisów elektronicznych upływa 07.10.2023 r. (sobota) o godz. 8:00
  6. Zmiana grupy seminaryjnej możliwa jest tylko w przypadku istnienia wolnych miejsc w grupach.
  7. W przypadku problemów z logowaniem należy wykonać dokładnie tą samą procedurę logowania poprzez okno prywatne przeglądarki (okno prywatne lub okno incognito w przypadku przeglądarki chrome)
  8. W przypadku dalszych problemów z logowaniem bądź innych kłopotów technicznych proszę o kontakt z adresem wwaclawska@afm.edu.pl lub tel. 12 25 24 624

Promotorzy i zakresy tematyczne TUTAJ