Informacja dla studentów I roku kierunku PSYCHOLOGIA (studia NIESTACJONARNE)- spotkanie organizacyjne i odbiór legitymacji

22.09.2023

Informacja dla studentów I roku kierunku PSYCHOLOGIA (studia NIESTACJONARNE) o spotkaniu organizacyjnym i  odbiorze legitymacji studenckiej

Spotkanie organizacyjne studentów kierunku Psychologia - studia niestacjonarne  nabór 2023/2024

z Władzami Wydziału odbędzie się w sobotę 23.09.2023 r. godz. 8:00 w budynku B-aula 008 (parter).

Spotkanie poprowadzą: prof. KAAFM dr hab. Ewa Wilczek-Rużyczka Dziekan Wydziału Psychologii, Pedagogiki i Nauk Humanistycznych oraz  dr Łukasz  Barwiński Prodziekan Wydziału Psychologii, Pedagogiki i Nauk Humanistycznych

Odbiór legitymacji studenckiej dla studentów niestacjonarnych będzie możliwy w dniu 23.09.2023r. (sobota) w godz. 8.50-10.00 w sali A102 (budynek A, pierwsze piętro, oszklona sala koło schodów).

* Studentów, którzy nie odebrali legitymacji w dniu 23.09. zapraszamy do dziekanatu - pokój 210,

budynek A, II piętro  w godzinach otwarcia dziekanatu

Harmonogramy zajęć oraz grupy ćwiczeniowe są dostępne dla studentów po zalogowaniu do systemu Wirtualny Dziekanat.

Dane do logowania (w postaci loginu wraz z linkiem do utworzenia nowego hasła) do systemu Wirtualny Dziekanat został przesłany automatycznym powiadomieniem na adres mailowy (wskazany w kwestionariuszu osobowym).