Informacja dla studentów I roku kierunku PEDAGOGIKA STOSOWANA (studia NIESTACJONARNE)- spotkanie organizacyjne i odbiór legitymacji

Informacja dla studentów I roku kierunku PEDAGOGIKA STOSOWANA (studia NIESTACJONARNE) o spotkaniu organizacyjnym i  odbiorze legitymacji studenckiej

Spotkanie organizacyjne studentów kierunku Pedagogika stosowana - studia niestacjonarne  nabór 2023/2024 z Władzami Wydziału odbędzie się w sobotę 30.09.2023 r. godz. 8:00 w budynku C- sala 218.

Spotkanie poprowadzi: prof. KAAFM dr Joanna Aksman Prodziekan Wydziału Psychologii, Pedagogiki i Nauk Humanistycznych

Odbiór legitymacji studenckiej  będzie możliwy w dniu 30.09.2023r. (sobota) w godz. 9.00-12.00 i 13.00-15.00 w Dziekanacie Wydziału Psychologii, Pedagogiki i Nauk Humanistycznych pokój 215 w budynku A, II piętro.

* Studentów, którzy nie odebrali legitymacji w dniu 30.09. zapraszamy do dziekanatu - pokój 215,

budynek A, II piętro  w godzinach otwarcia dziekanatu

Harmonogramy zajęć oraz grupy ćwiczeniowe są dostępne dla studentów po zalogowaniu do systemu Wirtualny Dziekanat.

Przydział do grup ćwiczeniowych/ labolatoryjnych jest dostępny dla studentów po zalogowaniu do systemu Wirtualny Dziekanat- zakładka TOK STUDIÓW- TWOJE GRUPY

Dane do logowania (w postaci loginu wraz z linkiem do utworzenia nowego hasła) do systemu Wirtualny Dziekanat został przesłany automatycznym powiadomieniem na adres mailowy (wskazany w kwestionariuszu osobowym).