Informacja dla studentów I roku kierunku FILOLOGIA w zakresie języka angielskiego (studia STACJONARNE)- spotkanie organizacyjne i odbiór legitymacji

Informacja dla studentów I roku kierunku FILOLOGIA w zakresie języka angielskiego (studia STACJONARNE) o spotkaniu organizacyjnym i  odbiorze legitymacji studenckiej

Spotkanie organizacyjne studentów kierunku FILOLOGIA w zakresie języka angielskiego- studia stacjonarne  nabór 2023/2024

z Pełnomocnikiem Dziekana ds. organizacji dydaktyki na kierunku Filologia się w poniedziałek 02.10.2023 r. godz. 12:30 w budynku A- sala 217 (II piętro).

Spotkanie poprowadzi:

Pełnomocnik Dziekana ds. organizacji dydaktyki na kierunku Filologia mgr Ewa Krysakowska- Budny

Odbiór legitymacji studenckiej dla studentów stacjonarnych będzie możliwy w dniu 02.10.2023r. (poniedziałek) wg poniższego podziału:

1. studentów grupy pierwszej, oznaczonej w planie zajęć symbolem FA/23/1/S

zapraszamy w godz. godz. 11.30-12.30 do pokoju A210 (dziekanat, II piętro)

1. studentów grupy drugiej, oznaczonej w planie zajęć symbolem FA/23/2/S

zapraszamy w godz. godz. 13.15-14.15  do pokoju A210 (dziekanat, II piętro)

Harmonogramy zajęć oraz grupy ćwiczeniowe są dostępne dla studentów po zalogowaniu do systemu Wirtualny Dziekanat.

Przydział do grup ćwiczeniowych/ labolatoryjnych są dostępne dla studentów po zalogowaniu do systemu Wirtualny Dziekanat- zakładka TOK STUDIÓW- TWOJE GRUPY

Dane do logowania (w postaci loginu wraz z linkiem do utworzenia nowego hasła) do systemu Wirtualny Dziekanat został przesłany automatycznym powiadomieniem na adres mailowy (wskazany w kwestionariuszu osobowym).