Informacja dla studentów I roku kierunku FILOLOGIA w zakresie języka angielskiego (studia NIESTACJONARNE)- spotkanie organizacyjne i odbiór legitymacji

Informacja dla studentów I roku kierunku FILOLOGIA w zakresie języka angielskiego (studia NIESTACJONARNE) o spotkaniu organizacyjnym i  odbiorze legitymacji studenckiej

Spotkanie organizacyjne studentów kierunku FILOLOGIA w zakresie języka angielskiego - studia niestacjonarne  nabór 2023/2024

z Pełnomocnikiem Dziekana ds. organizacji dydaktyki na kierunku Filologia się w dniu pierwszego zjazdu tj. w sobotę 07.10.2023r. godz. 8.00 w budynku B- sala B019 (parter).

Spotkanie poprowadzi:

Pełnomocnik Dziekana ds. organizacji dydaktyki na kierunku Filologia mgr Ewa Krysakowska- Budny

Odbiór legitymacji studenckiej dla studentów niestacjonarnych będzie możliwy w dniu 07.10.2023 r. (sobota) w godz. 8.40-9.30 w budynku A,  pokój A210 (dziekanat, II piętro)

Harmonogramy zajęć oraz grupy ćwiczeniowe są dostępne dla studentów po zalogowaniu do systemu Wirtualny Dziekanat.

Przydział do grup ćwiczeniowych/ labolatoryjnych są dostępne dla studentów po zalogowaniu do systemu Wirtualny Dziekanat- zakładka TOK STUDIÓW- TWOJE GRUPY

Dane do logowania (w postaci loginu wraz z linkiem do utworzenia nowego hasła) do systemu Wirtualny Dziekanat został przesłany automatycznym powiadomieniem na adres mailowy (wskazany w kwestionariuszu osobowym).